poniedziałek, 7 października 2013

WRC 4 Z ROBERTEM KUBICĄ !!! AKTUALIZACJA: nowy scrennshot
Już 15 października na komputerach PC oraz na konsolach Xbox 360 i PS3, zagości demo najnowszej odsłony gry WRC 4. W sklepach gra pojawi się 25 października.
 
WRC 4 to gra samochodowa na licencji World Rally Championship. Tytuł pozwala wcielić się w kierowcę rajdowego, którego celem jest wspiąć się po szczeblach kariery i sięgnąć po puchar Rajdowych Mistrzostw Świata. 
WRC 4 odwzorowuje kierowców i imprezy z sezonu 2013.

Najważniejszą informacją jest to, że każdy z nas będzie mógł w tej grze wcielić się w Roberta Kubicę i jego Citroenem DS3 pomknąć przez wszystkie rajdy cyklu WRC.

                                                 

Nie jest to absolutnie jakaś reklama tej gry. 
Co więcej uważam, że poprzednie serie oprócz wielkiego atutu jakim były orginalne zespoły i nazwiska z WRC, posiadały wiele wad. Dotyczyło to głównie samej "symulacji" jazdy samochodem rajdowym, która to z prawdziwą symulacją miała nie wiele wspólnego oraz dźwięku jakie wydawały samochody rajdowe, który to był bardziej podobny do odgłosu wirującej pralki niż odgłosu jakie wydają samochody WRC.  Mam również wielką nadzieję, iż twórcy w nowej odsłonie poprawili również i te aspekty produkcji.

Piszę o tej grze dlatego, że jest to pierwsza gra od czasów F1 2010 Codemasters, w której możemy poczuć się jak Robert Kubica.