wtorek, 4 lipca 2017

FERRARI POWINNO ZAKONTRAKTOWAĆ KUBICĘ ? KOLEJNE INFORMACJE O KOLEJNYCH TESTACH Z RENAULT !!!
 Tak jak twierdziłem kilka dni temu, tuż przed Festiwalem w Goodwood, po tym wydarzeniu o powrocie Roberta Kubicy do F1 zrobi się głośno, tak i właśnie to się dzieje !!!

Po wczorajszym przecieku odnośnie kolejnych testów z Renault, dzisiaj dziennikarz poczytnego pisma jakim jest niewątpliwie AUTOEXPRESS, już widzi Roberta w Formule 1. 

Tutaj o tym:  http://www.autoexpress.co.uk/car-news/100011/qa-with-robert-kubica-as-renault-arranges-second-f1-test


Nie mniej ciekawy artykuł możemy odnaleźć w najnowszym AutoSporcie, gdzie Damien Smith zwraca uwagę, że na całą sytuację ewentualnego powrotu Kubicy z boku przygląda się zespół Ferrari, który przy jakiejkolwiek opieszałości ze strony francuskiej ekipy może wykorzystać szansę i zgarnąć im sprzed nosa polskiego kierowcę. 

 "Renault twierdzi, że pomogło Robertowi Kubicy wrócić do samochodu Formuły 1 dlatego, że kocha tego kierowcę. Ale kryje się za tym więcej i Ferrari powinno to wykorzystać"
"Jeżeli bylibyście szefem zespołu Renault, czy dolewalibyście oliwy do ognia w spekulacjom, że Robert Kubica może zaliczyć sensacyjny powrót do F1? Oczywiście nie. To właśnie robi Cyril Abiteboul, który ucina spekulacje związane z Kubicą. Nie powie nam, czy Kubica jest absolutnie gotów do ponownego ścigania na najwyższym poziomie i że był niesamowicie szybki jak zawsze - nawet jeżeli tak było" 


"Sześć lat po bólu i zdewastowaniu, Robert Kubica znów może być prawdziwym game-changerem, jakim został stworzony by być" - kończy tekst dziennikarz.

Zatem o Robercie coraz głośniej tym bardziej, że coraz bardziej potwierdzają cię nasze wczorajsze informacje o kolejnych testach z Renault, a to za sprawą nowego artykułu BBC Sport.