wtorek, 12 marca 2013

POLECAM : 7 MEMORIAŁ JANUSZA KULIGA I MARIANA BUBLEWICZAW dniach 16-17 marca po raz trzeci odbędzie się wspaniała impreza dla fanów rajdów w Polsce - "Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza". Oprócz ogólnopolskich zawodów, wyznaczonych w Wieliczce na 16-17 marca, będzie też zorganizowana odrębna impreza lokalna pod nazwą - 
3. Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza dla Amatorów.

-Ten rajd przeprowadzimy w myśl regulaminów KJS w sobotę 9 marca na trasach wokół Łapanowa, rodzinnego gniazda Janusza Kuliga – informuje Dariusz Kowalski, dyrektor tej części memoriałowych zawodów.

Rozdzielenie terminów rajdu w Łapanowie i ulicznych wyścigów w Wieliczce pozwala Automobilklubowi Krakowskiemu na organizacyjne wzmocnienie zawodów. Dariusz Kowalski dodaje, że wpłynęło do tej pory ponad 40 zgłoszeń, ale termin ich składania jeszcze nie upłynął, więc nadal można się zgłaszać, bo pojemność trasy pozwala na zwiększenie liczby uczestników. Startować mogą zawodnicy bez licencji, zaś dla licencjonowanych przewidziano odrębną kategorię. Szczegóły są dostępne pod adresem www.automobilklub.kraków.pl.

W niedzielę 17 marca wyścig ze startem przed halą sportową „Solne Miasto”. I w sobotę, i w niedzielę będą rozegrane po dwa biegi, a do klasyfikacji będą wliczane czasy obu przejazdów.


Szczegółowe informacje na stronie  : www.superos.pl


POLECAM ! 
Mike