piątek, 13 grudnia 2013

Robert Kubica z M-Sportem i Lotosem w samochodzie Ford Fiesta WRC w Rajdowych Mistrzostwach Świata 2014 ! ! !


Ford Fiesta RS WRC - M-Sport i Lotos - wszystkie 13 rajdów Rajdowych Mistrzostw Świata 2014. Oto co czeka kibiców Roberta Kubicy w przyszłym roku.

Oczywiście niewielu kierowców może się pochwalić żądzą sukcesu na poziomie byłego kierowcy Formuły 1, a środowisko WRC powinno się przygotować na nadejście Kubicy, uzbrojonego w Fiestę RS WRC.Robert Kubica:
Bardzo się cieszę, że wystartuję we wszystkich 13 rundach Rajdowych Mistrzostw Świata za kierownicą Forda Fiesty WRC. Wsparcie mojego partnera Grupy LOTOS w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem zespołu M-Sport stworzy solidne podstawy pod mój dalszy rozwój. Z niecierpliwością oczekuję na zdobywanie wartościowych doświadczeń na odcinkach WRC.

Paweł Olechnowicz, Prezes Grupy LOTOS:

Wyraźne zwycięstwo Roberta Kubicy w kategorii WRC-2 w sezonie 2013 potwierdza jego wyjątkowy talent i determinację. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wspierać tak doskonałego kierowcę. Robert Kubica regularnie osiąga coraz wyższe cele i dokonuje tego z pasją, która charakteryzuje wyłącznie największych sportowców. Wierzymy, że w przyszłym roku Robert potwierdzi swoją pozycję wśród najlepszych kierowców rajdowych świata.

Dyrektor Zarządzający M-Sport Malcolm Wilson, Kawaler Orderu Imperium Brytyjskiego:

Jestem zachwycony, że Robert będzie w przyszłym sezonie startował Fordem Fiestą RS WRC. Od jego wejścia na scenę Rajdowych Mistrzostw Świata WRC na początku tego roku bardzo chcieliśmy mieć go w swoim składzie i sądzę, że możemy spodziewać się po nim wielkich rzeczy w sezonie 2014.
Wystarczy popatrzeć na sposób, w jaki Robert przygotowywał się do sezonu 2013, żeby przekonać się, jak wiele to dla niego znaczy. Ma rzadko spotykane u kierowców pragnienie i głód sukcesu, a ja szczerze wierzę, że M-Sport może mu zaoferować wszystkie odpowiednie narzędzia do dalszego awansu w rajdach.


Oto nowy samochód Roberta Kubicy - FORD FIESTA RS WRC 


A tutaj film z testów jakie wykonał tym autkiem "młody" Wilson :Oczywiście, my kibice Roberta Kubicy będziemy z nim na każdym z tych rajdów i będziemy kibicować gorąco w jego nowej przygodzie z Fordem Fiestą RS WRC.


                                                                                                     Mike