niedziela, 23 grudnia 2012

"ROBERT KUBICA DREAMS OF AN F1 RETURN" - Wywiad dla "DAILY EXPRES"
Robert Kubica udzielił w ostatnich dniach wywiadu dla gazety "DAILY EXPRES".

W rozmowie z  Bobem McKenzie, powiedział :


- Oglądanie Formuły 1 w telewizji jest dla mnie trudne. Tęsknię za wyścigami i to jest największy problem. Kiedy jestem w domu i wyścig F1 się kończy wydaje mi się, że mam nudne i monotonne życie. Na szczęście, kiedy prowadzę samochód, moje ograniczenia przestają być ważne. Jestem wdzięczny za to, co mam - powiedział Kubica.
 

- W życiu nie można mieć wszystkiego. Kiedy prowadzę rajdowy samochód jest to znacznie więcej, niż mogłem oczekiwać jeszcze sześć miesięcy temu. Jest to dość bliskie rzeczom, które robiłem przed wypadkiem. Więc jest to dobre dla mnie - tłumaczy Kubica.


 F1 - Kiedy będę mógł swobodnie ruszać ręką, jest szansa, że wrócę . Ale to nie zdarzy się w najbliższym czasie. Siła w ręce nie jest duża jak dawniej, ale to można polepszyć w dwa miesiące. Największy problem jest taki, że mam ograniczoną funkcjonalność w dłoni i palcach ze względu na uszkodzone nerwy. To jest coś, nad czym będę pracował i jestem przekonany, że to będzie powoli do mnie wracać. Regeneracja nerwów wymaga czasu - mówi kierowca.