czwartek, 18 października 2012

KIBICE KUBICY - WIELCY PASJONACI JEGO TALENTU I NIE TYLKO...Nadszedł czas na nowy post. W ostatnim czasie postanowiłem, że nowe posty będą się pojawiać, gdy w karierze Roberta Kubicy będą się dziać rzeczy ważne np. kolejny rajd lub wiadomości dające nowe światło na dalszy rozwój kariery Polaka. Wiem jak irytuje Roberta sytuacja, gdy ktoś "wchodzi mu do talerza", opisując gdzie był , co jadł itd. Tak i dzisiejszy post z racji tego, iż u Polaka trwa rehabilitacja, a do kolejnego rajdu jeszcze parę tygodni, będzie trochę o wielkich kibicach Roberta i pasji jednego z nich.
Niewątpliwie warto w tym poście ponownie odświeżyć film, który nasza koleżanka Zdziwiona stworzyła z wypowiedzi naszych wspaniałych blogowiczów. Film pokazuje jak wielkim szacunkiem kibice darzą Roberta Kubicę i jak tęsknią za jego powrotem do Formuły 1. Film powstał kiedy nasz blog jeszcze raczkował, a czytających było kilkunastu, a nie jak dzisiaj kilka milionów. 
Mimo, że film powstał na wiosnę tego roku, to nic nie stracił na aktualności, bo mimo, iż Robert z powodzeniem wrócił do motorsportu, to i On i my w dalszym ciągu czekamy i kibicujemy mu w powrocie do F1. Film jest niezwykle prawdziwy i szczery.
Polecam i pozdrawiam tych, którzy w tym filmie wystąpili. Jesteście wspaniali !!!
Pozdrawiam również autorkę filmu - Zdziwioną !!!

 
Kolejnym wielkim kibicem, a zarazem człowiekiem, który tworzy niesamowite rzeczy jest Grzegorz Wieczorek, który robi/odnawia wspaniałe fabryczne modele samochodów, jak również dzieła zwane "dioramą". W tym momencie nasz artysta zaczyna pracę nad dioramą związaną z Robertem.
Odwiedzając stronę Grzegorza można przenieś się na chwilkę w lata naszego dzieciństwa i przypomnieć sobie modele samochodów z tamtych lat. Gorąco polecam stronę naszego kolegi:  www.trackerart.pl

A tak naprawdę to myślę, że każdy z nas, kto tutaj zagląda ma wielką pasję jaką jest Robert Kubica.