wtorek, 5 listopada 2013

MICHELE FERRARA PILOTEM ROBERTA KUBICY PODCZAS RAJDU WIELKIEJ BRYTANII. TESTY CITROENEM DS3 WRC.Robert Kubica z Michelem Ferrarą, a Maciej Baran z Michałem Sołowowem w Rajdzie Wielkiej Brytanii - dzisiaj tę informację przytaczają polskie i zagraniczne portale. 
To dość zaskakująca informacja, po tym jak na liście zgłoszeń do rajdu Walii widniała już załoga w składzie Kubica / Baran. Pojawiają się dziesiątki pytań o powód takiej zmiany. Wydaje się jednak, że najlepszym wytłumaczeniem takiej sytuacji będzie stwierdzenie, iż Maciek po prostu nie mógł w tym rajdzie jechać z Robertem z bliżej nieokreślonych powodów. My zaś taką decyzję powinniśmy uszanować, a być może coś więcej na ten temat powie sam Robert podczas w/w rajdu. 


Myślę jednak, że taki obrót sprawy ma swoje podłoże również w planach Roberta na przyszły rok,o których pewnie i sam Robert poinformuje nas we właściwym czasie.


A tymczasem załoga Kubica / Ferrara w najbliższy poniedziałek przeprowadzi oficjalne testy Citroena DS3 WRC, a z pewnych informacji wynika, że Robert jest już po wstępnym zapoznaniu z tym samochodem, do tego bardzo udanym zapoznaniu.